چه کفش هایی را باید در برف پوشید؟

چه کفش هایی را باید در برف پوشید؟

خلاصه این مطلب:

در اینجا 4 عنصر برای انتخاب بهترین کفش های زمستانی بیان شده است که مورد بحث و بررسی قرار می گیرد

زمستان با سرما و برف همراه است ، بنابراین باید مطمن شوید که بوت هایی که شما برای این فصل انتخاب می کنید تحمل برف و سرما را دارد! بهترین کفش برای پوشیدن در برف معمولا چکمه ها یا بوت های زمستانی است.

4 نکته مهم و ضروری وجود دارد تا بتوانید بوت های زمستانی مناسب انتخاب کنید.

1) عایق (برای گرم نگه داشتن)

بوت هایی را انتخاب کنید که پاهای شما را گرم نگه دارد .پوشیدن بوت هایی که عایق خوبی دارند می توانند پاهای شما را از سرمازدگی حفظ کنند و گرم نگه دارد.اگر می خواهید مدت زمان زیادی در برف بایستید باید بوت های شما یک پوشش برای گرم نگه داشتن پا داشته باشند.اگر ضخامت کف کفش یا همان لج بوت به اندازه ای باشد که پاهای شما از زمین فاصله داشته باشند انگشتان پا از سرمازدگی در امان خواهند بود.بوت های زمستانی خود را مانند یک اتاق جادار خریداری کنید تا بتوانید جوراب های پشمی و ضخیم زمستانی را به راحتی بپوشید.

2) کفش ضد آب (برای خشک نگه داشتن)
هنگام انتخاب کفش برای پوشیدن در برف ، یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید ضد آب بودن آن است. شاید به این فکر نکنید که هنگام راه رفتن در برف به بوت های ضدآب نیاز داشته باشید.بوت های زمستانی به همان اندازه که باید پاهایتان را گرم نگه دارد باید بتواند آنها را نیز خشک نگه دارد.
به یاد داشته باشید ، برف و یخ به سرعت به آب تبدیل می شوند و اگر کفش های شما ضدآب نباشد و نتواند پاهای شما را خشک نگه دارد پس در نتیجه نمی تواند پاهایتان را نیز گرم کند.


 3) کشش (برای ثابت نگه داشتن)

با زمستان و برف ، پیاده روهای یخی و صاف به وجود می آید. وقتی در مورد پوشیدن کفش در برف فکر می کنید ، باید به این فکر کنید که جنس روکش بیرونی چقدرمی تواند کفش را به طور محکم در زمین فرو ببرد. بوت هایی که کفی چسبان و بسیار ضخیم دارند باعث می شود که شما با آنها بتوانید به راحتی روی سطح صاف و یخی راه بروید و تعادلتان را حفظ کنید.اگر کفی کفش ها صاف باشد به راحتی روی زمین می لغزید .4) مواد مقاوم در برابر زمستان (برای طولانی تر نگه داشتن آنها)

بهترین کفش برای برف نیز باید از جنس مواد مناسب باشد. بسیاری از کفش های زمستانی از چرم های پیش آماده شده و از لایه هایی برای ضد آب بودن ، با دوام و با استحکام زیاد برای دمای شدید هوای زمستانی ساخته شده اند. به همین دلیل است که همیشه  بهترین انتخاب برای کفش زمستانی بوت یا چکمه می باشد. مهمترین قسمتی که باید به آن توجه کرد کفی کفش است.

بنابراین دفعه بعد که از خود سؤال می کنید چه کفش هایی را باید در برف بپوشید یا چه کفش هایی را برای زمستان باید خرید این 4 عنصر اساسی را به خاطر بسپارید تا راحت و ایمن باشید!

مطالب مرتبط