چگونه در باشگاه ورزشی موفق شویم ، قسمت 1: تغذیه

چگونه در باشگاه ورزشی موفق شویم ، قسمت 1: تغذیه

خلاصه این مطلب:

با ایجاد تغییرات پایدار شروع کنید

برای کاهش وزن بعضی افراد ممکن است کل سبک زندگی خود را به طور هم زمان تغییر دهند ممکن است این گزینه برای بعضی افراد کارایی داشته باشد ، اما قطعاً همه اینظور نیستند. افرادی که با تغییرات بزرگ کاری را شروع می کنند ، معمولاً شروع بسیار خوبی دارند ، آنها خود را متعهد به خوردن غذاهای سالم و همچنین آماده کردن غذای سالم می کنند و و در یک هفته کالری خیلی کمتری دریافت می کنند. با این حال ، بسیاری از این افراد با این کار  ناکامی و ناامیدی زودرس را برای خود انتخاب می کنند ، زیرا به میزان زیادی از کالری دریافتی روزانه خود را کاهش می هند و غذاهایی را که دوست دارند بخورند کاملا کنار می گذارند. آنها می توانند این کار را برای یک یا دو هفته انجام دهند ، سپس اتفاقی رخ می دهد که ممکن است آنها را دلسرد کند ، مثل فراموش کردن یا نداشتن وقت برای آماده کردن وعده غذایی ، در نتیجه آنها به سرعت دچار ضعف می شوند که ممکن است بر اثر کمبود دریافت کالری باشد. آنها خود تعیین کرده اند که این روش سخت را انتخاب کنند تا دچار احساس گناه نشوند.

در عوض ، با تغییراتی ساده تر شروع کنید ، مقدار کالری که مصرف کرده اید یعنی کالری که مورد نیاز بدن شما در تمام طول یک روز می باشد. برای شروع آماده سازی  بر اساس سطح فعالیت بدنتان و همچنین کل کالری مورد نیاز خود روزانه کالری کمتری را دریافت کنید  که قادر به حفظ آن خواهید بود ، بنابراین بدن به آرامی عادت می کند که کمتر تغذیه شود.

همچنین ، انتخاب انواع سالمتر غذا و  یا تغییر عادات کوچک ، به عنوان مثال ، خوردن برنج قهوه ای به جای برنج سفید ، سالاد خود را به جای استفاده از سس ، با روغن زیتون و لیمومیل کنید ، و یا حتی نوشابه را جایگزین یک نوشیدنی طعم دار  کنید. اگر کسی بخواهد تغییرات بدن خود را در باشگاه ورزشی مشاهده کند ، تغذیه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند ، بنابراین اگر در کنار ورزش از تغذیه مناسب پیروی کنید ، نتایج به دست می آیند ، یا اگر اهداف شما کاهش وزن یا عضله سازی است ، روی خوردن غذای مناسب تمرکز کنید و آماده تغییرات شگرفی در بدنتان شوید. 

اگر به دنبال یه باشگاه ورزشی با بهترین مربی های تخصصی هستید در رویاپرداخت میتوانید با اطمینان باشگاه و مربی خود را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 


مطالب مرتبط