اکسسوری آقایان

اکسسوری آقایان

خلاصه این مطلب:

اکسسوری‌ها همیشه لازم و ضروری هستند که غالباً از آن‌ها غافل می‌شویم.

اکسسوری‌ها همیشه لازم و ضروری هستند که غالباً از آن‌ها غافل می‌شویم. شما می‌توانید استایل رسمی خود را با یک ساعت جدید ترکیب کنید یا از طریق دکمه‌های سردست یا پوشت‌ها در جمع ، متمایز باشید! البته با ساده گرفتن این ترکیب‌ها! منظورمان این نیست که از همه‌ی این وسایل استفاده کنید. یک یا دو اکسسوری زیبا انتخاب کنید مانند ساعت یا عینک. نکته اینجاست آن‌طور که می‌خواهید به نظر برسید.

در مورد این اکسسوری‌ها ، راهنمایی‌هایی آسان وجود دارد:

کمربند

رویاپی : اکسسوری آقایان


شما باید چند کمربند متفاوت داشته‌باشید ، این گزینه‌های اساسی را داشته‌باشید:

  • کمربند چرمی براق
  • کمربند چرمی مات
  • کمربند قهوه‌ای
  • کمربند رنگی

هنگام خرید هر یک از این کمربندها ، سعی کنید مواردی را پیدا کنید که خیلی ضخیم نباشند. کمربندهای باریک شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند. همچنین از خرید کمربندهایی با سگک بزرگ خود‌داری کنید

عینک آفتابی

رویاپی : اکسسوری آقایان


هنگام خرید عینک آفتابی ، شکل صورت شما نقش بسیار مهمی دارد.(می‌توانید عینک متناسب با فرم صورت خود را اینجا پیدا کنید!)

ساعت

رویاپی : اکسسوری آقایان


اگر می‌خواهید کلکسیون خود را گسترش دهید ، یک ساعت ورزشی پیشنهاد می‌کنیم. در انتخاب بزرگی صفحه‌ی ساعت زیاده‌روی نکنید زیرا می‌توانند مچ دست شما را کوچک نشان بدهند.

کلاه

رویاپی : اکسسوری آقایان


انتخاب کلاه دشوار است. توصیه‌ی ما این است که با دقت انتخاب کنید. هرگز کلاه را برای اینکه قد شما بلند به نظر برسد ، استفاده نکنید.همین‌طور موهای خود را به خاطر کوتاهی نامناسب یا تمیز نبودن با کلاه نپوشانید. فقط در صورت متناسب بودن آن با شرایط،از کلاه استفاده کنید.

پوشت(دستمال‌های درون جیب)

رویاپی : اکسسوری آقایان


به نظر می‌رسد اخیراً پوشت‌ها با قدرت برگشته‌اند! آن‌ها روشی آسان،سریع و مقرون به صرفه برای اضافه کردن سبکی به استایل شما هستند. سعی کنید آن‌ها را ساده انتخاب‌ کنید.نه بزرگ و مجلل.


مطالب مرتبط