بهترین کفش های مردانه پاییزی

بهترین  کفش های مردانه پاییزی

خلاصه این مطلب:

مطمئناً پاییز بهترین فصل برای لباس‌های مردانه است و کفش قسمت بزرگی از آن است.

مطمئناً پاییز بهترین فصل برای لباس‌های مردانه است و کفش قسمت بزرگی از آن است. در اینجا برخی از بهترین کفش‌های پاییز امسال را برای آقایان آورده‌ایم. کدام ویژگی کفش را مناسب پاییز می‌کند. با پوشیدن لایه‌ها (جلیقه ، ژاکت ، پیراهن‌های کار و‌کاپشن) لباس‌های پاییزی کمی حجیم‌تر از لباس‌های بهاری و تابستانی می‌شوند. قطعا شما می‌توانید با پوشیدن بوت‌های قهوه‌ای تمام پاییز را سر کنید و‌ کسی شما را قضاوت نکند. اما شما می‌توانید از اسنیکرها (کفش‌های ورزشی) علاوه بر بهار و تابستان ، در پاییز نیز استفاده کنید. می‌توانید آن‌ها را با جوراب ضخیم بپوشید. نکته این است که شما گزینه‌های دیگر نیز دارید که برخی از آن‌ها را در این مقاله آورده‌ای .

۱.کفش‌های سبک

رویاپی : بهرین کفش های پاییزی مردانه


یکی از انواع عالی این کفش‌ها برای پاییز ، نیم چکمه‌ها هستند که کمی قوی‌تر از شکل اصلی آن‌ها است.

۲.اسنیکرهای مینیمال قهوه‌ای

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی مردانه


این کفش‌ها در تمام طول سال عالی هستند اما در پاییز رنگ‌های خاصی از آن‌ها به بازار می‌آیند. اگر‌ در تمام طول تابستان اسنیکر سفید پوشیده‌اید ، در پاییز رنگ قهوه‌ای آن را انتخاب کنید.

۳.کفش‌های ورزشی رنگی

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی مردانه


این کفش‌ها برای سفرهای سریع و دور از خانه بسیار راحت هستند و تقریبا با هر لباس معمولی ست می‌شوند. هر سبک آن برای پاییز مناسب است ، مخصوصا اگر سبکی پر رنگ را انتخاب کنید.

۴.بوت‌های چلسی

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی


این بوت‌ها یکی از متنوع‌ترین چکمه‌ها هستند که می‌توانید خریداری کنید. یک جفت بوت چلسی با همه‌چیز - از جین گرفته تا شلوارهای رسمی - ست می‌شوند. آن‌ها خارق‌العاده به نظر می‌رسند. پس خریدن این بوت‌ها با مقداری پول بیش‌تر، ارزشش را دارد!

۵.نیم بوت‌های چرمی

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی مردانه


نیم‌ بوت‌ها هیچ‌وقت از مد خارج نمی‌شوند. آن‌ها یک کفش عالی برای پوشیدن روز‌مره هستند به خصوص اگر در یک محیط کاری تجاری هستید.

۶.نیم بوت‌های جیر

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی مردانه


جیر قهوه‌ای این کفش‌ها‌ تقریبا با هر چیزی هماهنگ است.اما خاکستری آن نیز همه‌کاره است! این نیم‌ بوت‌ها یک انتخاب عالی هستند زیرا با لباس‌های روزانه و تقریبا همه‌ی لباس‌های کمد شما هماهنگ هستند.

۷.بوت‌های ساق‌دار

رویاپی : بهترین کفش های پاییزی مردانه


این بوت‌ها از پاییز هم فراتر می‌روند ، زیرا سبک‌ خود را دارند. اما با آن‌ها هوای سرد را حس می‌کنید مگر این که از حالت اصلی خود ضخیم‌تر باشند.


مطالب مرتبط