۲ قاعده که باید در پوشیدن کمربند بدانید.

۲ قاعده که باید در پوشیدن کمربند بدانید.

خلاصه این مطلب:

چگونه کمربند را با کفش یا سایر اکسسوری‌ها هماهنگ کنید.

آیا آن‌ها را به درستی پوشیده‌اید ؟ در این مقاله به شما می‌گوییم که چگونه کمربند را با کفش یا سایر اکسسوری‌ها هماهنگ کنید. قوانین مربوط به پوشیدن کمربند مانند بسیاری از قوانین مربوط به پوشاک مردانه است. شما نیازی به خرید کمربند برای هماهنگی با هر جفت از کفش‌های خود ندارید. برای مثال اگر یک جفت کفش جیر آبی دارید ، حتما احتیاج به کمربند جیر آبی ندارید! می‌توانید آن را با کمربند مشکی یا خاکسری ست کنید.

پس با این مثال ، شما باید ۲نکته را هنگام انتخاب صحیح کمربند،در نظر بگیرید:

  1. با چرم‌ها هماهنگ شوید!
  2. با استیل‌ها هماهنگ شوید!

بیایید به هر نکته‌ی بالا با جزئیات بیش‌تری نگاه کنیم.

هماهنگی با چرم‌ها

رویاپی :۲ قاعده که باید در پوشیدن کمربند بدانید.


در اولین قدم ، شما می‌خواهید چرمی که با لباس شما هماهنگی دارد را بپوشید. ما داریم راجع به کفش ، کمربند ، بند ساعت و هر اکسسوری چرمی که برای پوشیدن انتخاب می‌کنید ، صحبت می‌کنیم. پس اگر شما یک کفش چرم قهوه‌ای می‌پوشید ، باید کمربند قهوه‌ای بپوشید. اما لازم نیست دقیقا همان رنگ باشد ، اما باید تن قهوه‌ای داشته‌باشد. سعی کنید از استفاده‌ی هم زمان چرم قهوه‌ای و مشکی ، خود داری کنید. اگر شما می‌خواهید کفش آکسفورد مشکی بپوشید ، پس باید کمربند شما نیز مشکی باشد. اما باز هم لازم نیست دقیقا هم رنگ باشند. اگر رنگ مشکی آن‌ها به هم نزدیک باشد ، کافی است.


هماهنگی با استیل‌ها

رویاپی :۲ قاعده که باید در پوشیدن کمربند بدانید.


جزئیات استیل مانند دستبند و ساعت را با سگک کمربند ، هماهنگ کنید. برای مثال کمربندی که سگکش نقره‌ای است با ساعت مچی نقره‌ای عالی به نظر می‌رسد. درباره‌ی رنگ‌های دیگر البته ما فقط با کمربند مشکی/قهوه‌ای یا نقره‌ای/طلایی سر‌ و کار نداریم. ساعت‌ها و بقیه‌ی اکسسوری‌ها در رنگ‌های مختلفی مانند آبی تیره ، زیتونی ، خاکستری یا مسی وجود دارند. نکته‌ی جالب در مورد این رنگ‌ها این است که هماهنگ شدن با آن‌ها ساده‌تر است. تن‌های مختلف از رنگ آبی ، خاکستری و مشکی به خوبی کنار هم قرار می‌گیرند. بنابراین به هر طریقی می‌توانید با آن‌ها هماهنگ شوید.


نکته‌ی نهایی

رویاپی :۲ قاعده که باید در پوشیدن کمربند بدانید.


همیشه سعی کنید کمربند خود را با کفش‌های خود هماهنگ کنید. اما حساس نباشید اگر رنگ آن‌ها خیلی به هم نزدیک نبود. به همین ترتیب سعی کنید اکسسوری‌های استیل را هم هماهنگ کنید.

مطالب مرتبط