جوراب‌ها و شلوار!

جوراب‌ها و شلوار!

خلاصه این مطلب:

درواقع اختلاف‌نظرهای زیادی راجع به اینکه جوراب شما باید با کفش‌هایتان هماهنگی داشته‌باشد یا با شلوارتان،وجود دارد.

درواقع اختلاف‌نظرهای زیادی راجع به اینکه جوراب شما باید با کفش‌هایتان هماهنگی داشته‌باشد یا با شلوارتان،وجود دارد . قبل از شروع،میدانیم که در هنگام انتخاب جوراب تنوع زیادی برای انتخاب خواهیم داشت.

بعضی از آقایان علاقه دارند تا با انتخاب جوراب رنگ روشن،جلب توجه کنند درحالی که برخی دیگر ترجیح میدهند تا با انتخاب جوراب‌های طرح‌دار،سلیقه‌ی خود را شرح‌ دهند! این مطلب بیش‌تر راجع به عادت‌ها است.
”راه درست” برای پوشیدن جوراب این است که شما بدانید در چه موقعیتی چه جورابی مناسب پوشیدن است.پس از تحقیقات بسیار و نظرهای مختلف،مشخص شد که این سوال جواب قاطعی ندارد.باید بگم که طبق نظر عموم “جوراب شما باید هماهنگ با شلوار شما باشد .“. تفکر مربوط به این قانون ، بسیار ساده است ، یعنی شما باید تلاش کنید تا با ایجاد یکپارچگی بین شلوارها و کفش‌هایتان،جواربتان را انتخاب کنید و ممکن است این یک قانون باشد.در مواقعی که شما یک شلوار انتخاب میکنید و نمیتوانید جوراب هماهنگ و مناسب را پیدا کنید ، در صورت تمایل جوراب خود را باید با کفش خود هماهنگ کنید ! به نظر من جوراب‌های ساده کاربردی‌ تر از جوراب‌های طرح‌دار هستند . توصیه‌ ی شخصی ما به شما این است که این قانون را کنار نگذارید مگر اینکه قرار باشد شما به جایی فوق‌العاده رسمی بروید . در این صورت این قانون را کنار بگذارید!

به طور کلی ، یک رویداد رسمی خواستار شلوار و کفش مشکی است . بنابراین اگر خود را مجبور به رعایت قانون هماهنگی بالا بکنید ، خیلی عجیب و دور از ذهن است ! البته همیشه احتیاج به جدی گرفتن قانون بالا نیست؛بگذارید شکستن قانون شلوار-جوراب ، کمی از شخصیت شما را منتقل کند.نکته‌ی نهایی : اگر میخواهید قانون را بشکنید،به سختی بشکنید ! مطمئن شوید که تضاد کافی بین جوراب و شلوار را ایجاد کرده‌اید تا انتخابتان هدفمند به نظر برسد . اگر رنگ‌های انتخابی شما بیش‌از حد به هم نزدیک باشد ، اینطور به نظر میاد که شما خیلی تلاش کردید و این یعنی شکست خورده‌اید ! پس جسارت داشته‌باشید ، همیشه لباس پوشیدن همراه با جسارت است که معنا پیدا میکند.

چرا که زندگی کوتاه است!


 

مطالب مرتبط