چگونه از کمربند‌های خود نگه‌داری کنید؟

چگونه از کمربند‌های خود نگه‌داری کنید؟

خلاصه این مطلب:

شما هم شامل آن دسته از افرادی هستید که از نگه‌داری کمربندهای خود خسته شده‌اید؛

اگر شما هم شامل آن دسته از افرادی هستید که از نگه‌داری کمربندهای خود خسته شده‌اید؛ چرا که پرتاب کردن آن‌ها بر روی میله‌های کمد اصلا جلوه‌ی خوبی ندارد ، شما به یک روش نگه‌داری کمربند احتیاج دارید که برای سبک زندگی و کمد لباس‌هایتان مفید باشد. بیایید با یک مطلب واضح شروع کنیم ؛ کمربندهای با کیفیت ارزان نیستند. و اگر از آن‌ها به درستی مراقبت‌ کنید ، یک عمر برای شما می‌ مانند.

کمربندهای چرمی به تمیز کردن و‌ تهویه‌ مطبوع احتیاج دارند و هنگام جفت شدن با لباس مناسبشان ، چشمگیر به نظر می‌رسند. پس برای لذت بردن از آن‌ها ، باید از کمربندها مراقبت کنید. سایر مدل‌ها مانند کمربندهای برزنتی یا بافته‌شده نیز اگر به درستی نگه‌داری شوند ، عمر طولانی دارند.

چگونه در کمد از کمربندها نگه‌داری کرد؟

کمد شما بهترین مکان برای نگه‌داری از کمربندها است. زیرا درون کمد رطوبت کم‌تری وجود دارد و همین‌طور از نور مضر خورشید دورهستند. این‌ها بهترین شرط نگه‌داری از کمربندها هستند ، چرم یا مدل‌های دیگر.

رویاپی : چگونه از کمربند‌های خود نگه‌داری کنید؟

از گیره‌های کمربند استفاده کنید.

یک راه عالی برای نگه‌داری ایمن و مرتب از کمربندها ، استفاده از گیره‌های موجود در بازار است. آن‌ها مجموعه‌ای از قلاب‌ها روی نوارفلزی یا چوبی هستند که به یک سطح صاف متصل می‌شوند.

از گیره‌های کمربند در کمد استفاده کنید.

این گیره‌ها برای کمربند و‌ کراوات استفاده می‌شوند.آن‌ها روی میله‌ی کمد آویزان شده و‌ می‌توانند هشت یا تعداد بیش‌تری کمربند یاکراوات را به طور ایمن نگه دارند. این گیره‌ها معمولا از پلاستیک ساخته شده و دارای شکافی هستند که کمربندها را از سگک آویزان می‌کنند.

رویاپی : چگونه از کمربند‌های خود نگه‌داری کنید؟

چگونه با رول کردن کمربند از آن نگه‌داری کنیم.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها رول کردن آن‌هاست زیرا به شما امکان ذخیره‌ی چندین‌ کمربند را در یک فضای جمع و جور می‌دهد. برای رول کردن از سگک شروع کنید و به سمت انتها بچرخانید،حتما رول را محکم نگه دارید. اما یادتان باشد که کمربندها مستعد ترک خوردن هستند.پس بعضی وقت‌ها‌ رول را باز و بسته کنید.

چگونه کمربندها را در کشو نگه‌داری کنید.

نگه‌داری کمربندها در کشو روش‌ مطمئنی برای منظم نگه‌داشتن آن‌ها است. اگر همه‌ی آن‌ها را رول شده در یک کشو نگه دارید ، در روزهایی که عجله دارید ، خیالتان راحت است! اما مواظب باشید کمربندها چسبیده به هم نباشند. زیرا اگر کمربندی با رنگ تیره در کنار رنگ روشن قرار بگیرد ، احتمال اینکه باعث تغییررنگ یکدیگر بشوند ، زیاد است. انتخاب با شماست!

رویاپی : چگونه از کمربند‌های خود نگه‌داری کنید؟

به هر روشی که تصمیم بگیرید از کمربندها نگه‌داری کنید؛چه از کمد آویزان شوند و چه در کشو باشند،سعی کنید از تمیزی و تهویه‌یمنظم مطمئن شوید.چرا که می‌توانید تا سال‌ها از کمربند و فضای انتخابی خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط