استایل خانم‌ها!

استایل خانم‌ها!

خلاصه این مطلب:

امروزه استایل خانم‌ها مسیر نهایی از نمایش اعتماد به نفس آن‌ها است

امروزه استایل خانم‌ها مسیر نهایی از نمایش اعتماد به نفس آن‌ها است که آن‌ها را شیک و پر زرق و برق خواهد کرد! با خواندن این مقاله مربوط به لباس خانم‌ها و قوانین اساسی لباس پوشیدن ، اطلاعاتی کسب کنید.

۱.استایل تابستانه


رویاپی: استایل خانم ها


گرما روشن است! پس لباس‌های روشن و ساده‌ی خود را حاضر کنید.حتی لباس‌های راه - راه هم برای تابستان خسته‌کننده است. تابستان فصل رنگ‌هاست؛ دامن‌های طرح‌دار یا لباس‌های رنگی و زیبا.

۲.استایل راحتی


رویاپی : استایل خانم ها


چه کسی می‌گوید فقط بچه‌ها می‌توانند لباس‌های بامزه و راحت بپوشند؟! شما می‌توانید با لباس‌های رنگی راحتی ، ۸ تا ۱۰ سال از سن واقعی خود را کم کنید و احساس دلپذیری داشته‌باشید! این سبک تا زمانی خوب است که بدانید کجا آن را بپوشید و چه اکسسوری‌هایی برای آن استفاده کنید.

۳.قرمز کلاسیک!


رویاپی : استایل خانم ها


به دلیل تجسم عمیق و اعتماد به نفس جسورانه‌ی آن ، قرمز شما را زیباتر از همیشه نشان می‌دهد! یک قدرت شگفت‌انگیز برای جذب نور و پنهان کردن تاریکی!

۴.وقتی شک دارید ، مشکی بپوشید!


رویاپی : استایل خانم ها


رنگ مشکی به اندازه‌ی کافی باعث می‌شود همه باریک‌تر به نظر برسند.مشکی ایمن‌ترین رنگ برای استفاده است.توجه داشته‌باشید که ترکیب این رنگ با سفید ، هرگز از زبان مد خصوصا در مورد استایل خانم‌ها محو نمی‌شود!

۵.با پیراهن‌های راسته ، عالی به نظر برسید!


رویاپی : استایل خانم ها


خطوط ، انحنای کمر شما بیش‌تر نشان داده‌میشود. طول بیش‌تر این پیراهن‌ها تا روی زانو یا کوتاه‌تر است.اما هر دو اثر لاغر نشان دادن یکسانی دارند.

در آخر

لباسی بپوشید که در هر سایزی که هستید به شما حس خوبی بدهد!


 

مطالب مرتبط