چگونه یک کمپانی مد راه‌اندازی کنیم؟

چگونه یک کمپانی مد راه‌اندازی کنیم؟

خلاصه این مطلب:

شروع یک کار مربوط به مد ممکن است یک انتخاب هیجان‌انگیز شغلی به نظر برسد.

شروع یک کار مربوط به مد ممکن است یک انتخاب هیجان‌انگیز شغلی به نظر برسد. شاید فکر کنید این کار فقط مربوط به مدل‌های جذاب ، مهمانی‌های سرگرم‌کننده و‌ فرصتی برای نشان دادن استعداد شما به کل جهان است! اما تاسیس یک شرکت مد اغلب شامل سخت‌کوشی ، ساعت‌های کاری طولانی و اشک فراوان است! برای ایجاد یک شرکت مد موفق ، باید سخت کار کنید و یک سبک منحصر به فرد ایجاد کنید تا شرکت شما به اوج برسد.

۱.یادتان باشد دنیای مد رقابتی و بدون بخشش است!

شروع هر شغل نیاز به صبر ، استقامت و فداکاری دارد.اما راه‌اندازی یک شرکت مد بیش‌تر چالش برانگیز است زیرا مد یک صنعت کاملاً رقابتی است. تقریبا همه این روزها دوست دارند طراح مد شوند! اما شکستن این صنعت و معطوف کردن توجه‌ها به سمت آن نیز دشوار است. نقش شما به عنوان یک طراح و مالک به چندین وظیفه و مدیریت زمانی احتیاج دارد.از شما انتظار می‌رود تجارت را شروع کرده و مواداولیه و پارچه‌های خود را مدیریت کنید.همچنین باید یک طرح تجاری ارائه دهید ، یک تولید کننده پیدا کنید و سپس مشتریان خود را حفظ کنید.

۲.درباره‌ی برند‌ها و شرکت‌های مورد علاقه‌ی خود تحقیق کنید.

مقالات و مصاحبه‌های صاحبان برندها و شرکت‌های مورد علاقه‌ی خود را بخوانید.از فروشگاه‌های یک شرکت یا برند که می‌تواند الگوی شما باشد ، دیدن کنید.

  • ایجاد نام تجاری،توزیع محصولات و حفظ فروش برای موفقیت شرکت شما مهم است. پس قبل از شروع راجع به این جنبه‌ها تحقیق کنید.
  • همچنین می‌توانید در یک دوره‌ی تجارت پایه یا تجارت مد در آموزشگاه‌ها یا دوره‌های آنلاین ثبت‌نام کنید.

رویاپی :چگونه یک کمپانی مد راه‌اندازی کنیم؟

۳.مهارت‌های خود را به عنوان صاحب مشاغل ارزیابی کنید.

تا زمانی که شما یک انسان خارق‌العاده نباشید ، نمی‌توانید تمام نقش‌های مورد نیاز برای داشتن یک تجارت را به تنهایی انجام دهید! برای ارزیابی نقاط ضعف و نقاط قوت خود ، مهارت‌های‌خود را ارزیابی کنید. آن موقع می‌توانید بفهمید که به یک حسابدار یا شریک تجاری برای موفقیت شغلی احتیاج دارید.

  • لیستی از مهارت‌های کافی که برخوردار هستید و مهارت‌هایی که به آن‌ها نیاز دارید (یا مهارت‌های شخص دیگر) تهیه کنید.
  • داشتن مدرک طراحی صرفا به این‌ معنا نیست که از تمام مهارت‌ها برای اداره‌ی یک شرکت مد برخوردار هستید.روند طراحی در یک تجارت با روند طراحی در دانشگاه متفاوت است
  • اداره‌ی یک شرکت مد به معنای توسعه‌ی یک روند خلاقانه است که برای شما و‌ تجارت شما مناسب است.بنابراین شما ممکن است نیازبه جذب افراد دیگر داشته باشید تا به شما در رشد شرکت کمک کنند.

۴.به روابط خود در صنعت مد توجه کنید.

بخشی از صنعت کسانی هستند که شما می‌شناسید.از جست‌وجوی یک مربی یا همکار که می‌تواند به شما در توسعه‌ی تجارت کمک کند ، نترسید. برای دریافت مشاور در مورد چگونگی شروع کار،به یک فرد باتجربه مراجعه کنید.

۵.مانند یک تجارت با شرکت خود رفتار کنید.

مانند هر شغل دیگر ، شما باید از همان ابتدا مانند یک کارآفرین فکر کنید.این به معنای تهیه‌ی یک برنامه‌ی تجاری است که اهداف بلند مدت یا کوتاه مدت را مشخص می‌کند.

مطالب مرتبط