چگونه در باشگاه ورزشی موفق شویم،قسمت 2 : کار با مربی

چگونه در باشگاه ورزشی موفق شویم،قسمت 2 : کار با مربی

خلاصه این مطلب:

آیا نیاز است که مبتدیان با یک مربی خصوصی کار کنند.؟

بسیار مهم است که مبتدیان با یک مربی خصوصی در باشگاه ورزشی شروع به ورزش کنند. آنها باید توسط یک مربی تناسب اندام ارزیابی شوند تا نقاط ضعف خود را برطرف کنند و کارهای پایه ای مانند تثبیت و تحرک برای آنها در نظر گرفته شود که از یک پایه خوب برای ساختن یک بدن قوی برخوردار شوند. آنها همچنین با ورزش کردن بیشتر آشنا می شوند و مهارت هایی را که برای انجام صحیح تمرینات ، با فرم ، پیشرفت و راهنمایی خوب لازم است یاد می گیرند.

افرادی که با یک مربی خصوصی کار می کنند به احتمال زیاد نتایج بهتری کسب می کنند و سریعتر نتیجه می گیرند ، زیرا آنها شخصی را دارند که به تمام سوالات آنها پاسخگو است و برنامه های ورزشی را  بر اساس ارزیابی های اشخاص بطور خاص برای رفع نیازهای آنها طراحی شده است. ورزش کردن یک سرمایه گذاری است زیرا وقتی شما لباسی را می پوشید که که قبلاً مناسب شما نبوده ، یا وقتی که  احساس  سلامتی بیشتری می کنید ، کارهایی را انجام می دهید که قبلاً  نمی توانستید انجام دهید مثل مانند حمل مواد غذایی  یا اینکه  از قدم زدن در پارک و یا بازی با نوه های خود خسته نمی شوید.

این قابل درک است که بیشتر اوقات ، هزینه آموزش شخصی چیزی است که باعث می شود افراد از کار با یک مربی ورزشی خصوصی خودداری کنند. در اینجا در رویاپرداخت گزینه های مقرون به صرفه ای برای آموزش فراتر از آموزش خصوصی ارائه می دهیم. ما اعضا رویاپرداخت را ترغیب می کنیم آموزش نیمه خصوصی را در باشگاههایی که  انتخاب می کنند با یک مربی ورزشی کار کنند ، اما تمرینات به صورت گروهی انجام می شود.

باشگاههای ورزشی که در رویاپرداخت می توانید انتخاب کنید بسیار گسترده  و با تخفیفات ویژه هستند.

یک کلاس نیمه خصوصی یک مربی که همزمان 4 نفر را آموزش می دهد ، بیشتر برای افرادی که دارای تجربه کافی هستند توصیه می شود.ولی افرادی که مبتدی هستند می توانند با شرکت در کلاس های عمومی باشگاه فعالیت خود را شروع کنند البته این نوع از تمرینات ازکیفیت کلاس های نیمه خصوصی نیز برخوردار هستند.


 


مطالب مرتبط