رویاپِی ، بازار کسب و کار آنلاین

شما می توانید از طریق لینک های زیر اپلیکیشن رویاپِی را نصب کنید

ارائه خدمات در رویاپِی

ما در رویاپِی برای راحتی حال شما عزیزان خدمات متنوعی را در نظر گرفتیم . با سفارش آنلاین خدمات از رویاپِی و دسترسی راحت به متخصصان، تجربه‌ متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت خدمات را تجربه خواهید کرد. در رویاپِی می تونید حتی از بین مختصصین مختلف که اعلام آمادگی کرده اند ، بهترین را بر اساس نظرات کاربران دیگر و یا بر اساس قیمت اعلامی انتخاب کنید . ما سعی کرده ایم دسترسی به متخصصان مختلف ، که یکی از مشکلات اکثر افراد می باشد را رفع کنیم و سبب آسودگی شما عزیزان را فراهم آوریم .

خرید در رویاپِی

با خرید از فروشندگان رویاپِی هم تخفیف می گیرید ، هم اعتبارتون افزایش پیدا می کنه و هم از خریدی متفاوت لذت ببرید . فروشندگان ما در گروه های فروش متفاوت از قبیل پوشاک ، مراکز تفریحی ، کافه ، رستوران و ... آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند . ما برای راحتی شما دوستان گرامی موقعیت مکانی هر کدام از فروشندگان را بر روی نقشه در اختیار شما قرارداده ایم تا راحت تر به فروشنده مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

پرداخت در رویاپِی

در رویاپِی روش های مختلفی برای پرداخت راحت شما دوستان عزیز در نظر گرفته ایم . از پرداخت نقدی و آنلاین گرفته تا پرداخت اعتباری و لینک پرداخت . در پرداخت اعتباری شما می توانید از اعتبار خود خرید کنید بدون آنکه نیاز به پرداخت پول داشته باشید . در لینک پرداخت هم می توانید ثبت سفارش را انجام دهید و لینک پرداخت صورتحساب خود را برای فرد دیگری جهت پرداخت ارسال کنید تا به جای شما پرداخت را انجام دهد .